fbpx

Grafické štúdio

V oblasti grafiky Vám ponúkame tieto služby

1.

Branding, logá
a firemné identity

Na základe Vašich požiadaviek a potrieb navrhneme logo, brand a celú novú firemnú identitu Vašej spoločnosti. Vytvoríme grafický a komunikačný manuál značky a nastavíme pravidlá pre zjednotenie všetkých grafických výstupov. Spoločne vytvoríme modernú firemnú identitu. Navrhneme branding všetkých reklamných či firemných materiálov – od pier až po flotilu služobných vozidiel. Tešíte sa na novú firemnú grafickú identitu, ktorou zaujmete svojich zákazníkov a partnerov?

2.

Digitálny dizajn
pre web a sociálne siete

Premyslený digitálny dizajn je dnes nutnosť. Navrhneme jednotný a originálny UI (User Interface) dizajn webových stránok a aplikácií, mobilných aplikácií či digitálnej grafiky v súlade s Vašou značkou. Pripravíme prehľadné infografiky Vášho projektu, vyrobíme fotorealistické vizualizácie pre Vašich zákazníkov. Váš projekt si zaslúži grafický dizajn na úrovni!

3.

Grafické návrhy
pre tlač

Aj keď je svet čoraz viac online, tlačoviny majú v propagáci stále svoje nezastupiteľné miesto. Navrhneme Vám firemné vizitky, letáky, vyladíme grafické prezentácie a šablóny a zjednotíme dizajn všetkých tlačovín Vašej spoločnosti. Propagáciu môžete ďalej podporiť firemnými katalógy, brožúrami a tradičnými plagátmi vrátane roll-upov a pop-up stien. To všetko pre Vás vieme dizajnovo nielen navrhnúť, ale aj realizovať.

4.

Obalový
a produktový dizajn

Dôležitý je vždy výnimočný nápad. A to platí tak o Vašom produkte / projekte, tak o jeho dizajne. Preto je potrebné tento aspekt projektu nepodceniť. Vieme navrhnúť obalový dizajn, digitálny produkt alebo priemyselný dizajn a zladiť grafický návrh produktových radov.

Trochu z grafického štúdia